Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pishine per femije me flamingo ”Intex”, perbehet prej materiali vinyl teper cilesor dhe i qendrueshem.Ne paketim permban gjithashtu nje cope riparimi. Diametri Lartesia: 1,22 m x 25 cm E pershtatshme per moshat 2 vjec e siper!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93014

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.