Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Krahe noti me personazhin me te dashur per femije Spiderman, prej materiali vinyli rezistent e te qendrueshem, E pershtatshme per moshat nga 3-6 vjec Pesha maksimale: 18 deri ne 30 kg.Gjatesia x Gjeresia: 25 x 15 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93009

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.