Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Komardare per femije me Spiderman, e pajisur me valvul sigurie prej materiali teper cilesor dhe rezistent. Diametri: 56 cm Te pershtatshme per femije nga mosha: 3-6 vjec.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93007

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.