Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cader kampingu ne ngjyre blu, per 3 persona. Perbehet nga kornize prej materiali elastik dhe shtrese tekstile me fije qelqi 400MM, tavan poliester 170T.Ne pjesen e perparme ka nje rrjete te holle mushkonjash per mbrojtje gjate dites apo nates dhe nje zinxhir per ta mbyllur. Gjatesia x Gjeresia x Lartesia: 200 x 200 x 130 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92960

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.