Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pistolete uji ne ngjyre jeshile me te zeze, prej materiali plastike teper cilesore.Perfekte per tu argetuar me miqte tuaj! Gjatesia x Gjeresia x Lartesia: 38 x 5 x 12 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92935

Kategori: Produkte Plazhi, Aksesore, Termus

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.