Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Lodra plazhi per femije, kove rere me sirene, e cila perbehet nga 5 aksesore: kreher, lopate, ujitese dhe 2 forma rere. Diametri x Kove me lartesi: 10 x 17 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92892

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Lodra

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.