Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pishine per femije, e perbere prej materiali vinyl te cilesise se larte. Vjen ne forme rrethore dhe me dizajn shume te bukur me printe peshqish. Diametri: 150cm. Per argetim pafund dhe ideale per tu vendosur ne cdo ambjent. Per femije 2 vjec e siper!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92731

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.