Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pishine per femije, e perbere prej materiali te nje cilesie te larte.Vjen ne forme katrore dhe me dizajn shume te bukur me printe peshqish. Per argetim pafund dhe ideale per tu vendosur ne cdo ambjent. Per femije 2 vjec e siper! Permasat: 120x90x36 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92730

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.