Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set per djem; Set sportiv Jordan per vogelushet tuaj; Seti permban bluzen dhe pantallonat e shkurtra; Material cilesor; I disponueshem ne disa ngjyra; I pershtatshem per moshat: 6-14 vjec.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Fashion Kids
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Kids
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.