Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Fustan per vajza; Fustan kaq i vecante per princeshat tuaja; I fryre, me tyl me pika dhe me nje aksesor plotesues per floket; I disponueshem ne dy ngjyra; Per moshat 5-12 vjece.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Fashion Kids
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Kids
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.