Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tavoline portative; Tavolinë kafeje plastike e palosshme portative; Zë pak hapësirë; Mund të përdoret në të gjitha llojet e hapësirave të brendshme dhe të jashtme; Permasat e tavolinës 72 cm x 48 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92204

Kategori: , ,

Trixie Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Trixie Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.