Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Raft rrobash portativ; Mbajtese rrobash me gjatesi te ndryshueshme; I ndertuar me tuba prej celiku cilesor; Mund te vendosni rroba te lagura apo te thata; I pajisur me rrota per ta levizur lehtesisht; Permasat maksimale: 75-140 x 70 x 42 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92169

Kategori: , ,

Trixie Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Trixie Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.