Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Komerdare per femije; Komerdare me dizenjo te vecante ne forme flamingo; Me dizenjo te bukur me lule dhe me krahe te skicuar anash; Me dy doreza ndihmuese per te mbajtur ekuilibrin; Me diameter 30 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92090

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.