Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Rosak elektrik loder per femije, kaq i vecante dhe argetues per femijen tuaj. Vjen me drita shumengjyreshe dhe funksionon me bateri. Permasat: 16.5 x 9 x 15CM

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#87056

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.