Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cante dore per femra. Material cilesor, plot stil, me rrip, e pershtatshme per ne perditshmerine tuaj.Vjen ne ngjyre te zeze, te zeze me doreze kafe, bezhe, blu, jeshile, roze e bardhe dhe kafe.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86122

Kategori: Kepuce & Canta, Çanta femrash, Çanta Dore

Bags & Handbags
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Bags & Handbags
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.