Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

FSHESE ME VAKUM AM-02381 12V 93W (VC-02) KARAKTERISTIKAT: -një set prej 3 lloje tubash dhe furçash -fuqi e lartë thithëse PARAMETRAT TEKNIKE: -tensioni: DC 12 V -fuqia maksimale: 93 W -gjatësia e kabllit: 3 m -gjatësia e tubit: 1 m SETI PËRFSHIN: -fshesën me korent -tubin -furçën

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Benian SHA
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Benian SHA
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.