Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pajisje per rrudhat, perfekte per zvogelimin e mjekres se dyfishte, linjave te ballit, terheqjen e lekures ne zonen e barkut apo kembeve.Modelon konturin e fytyres, mbyll poret dhe rrathet e zinje + qeset poshte syrit.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#82066

Kategori: Bukuria & Shendeti, Kujdesi lëkures, Fyryra

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.