Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drite dekorative me dizajne ne forme bredhi krishtlidnjesh, dreri, kembanash dhe babagjysh per t'i bere me festive ambientet tuaja gjate periudhes se festave te fundvitit. Drita dekorative mund të ngjiten me vakum lehtësisht në xham, dyer, dollapë, peme etj. Para përdorimit, sigurohuni që sipërfaqja e montimit të jetë e pastër. Mund te vendosen ne cdo ambient: ne shtepi, zyra apo kudo tjeter. Bërë nga materiale PVC të qëndrueshme. Punon me 3 bateri te tipit AAA. Permasat jane si ne fotot ilustruese.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79376

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.