Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set per tualet me 3 pjese. Me dizenjo te vecanta festive. Bere nga materiale tekstile qe thithin lageshtiren dhe nuk mbajne ere, teper te sigurta pasi nuk rreshqasin. Perfekte per tualete ne shtepi, hotele, apo zyra. Permasat jane perkatesisht si ne foto.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79375

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.