Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Veshja per shishe vere është dekori qe i mungonte tryezës suaj te Krishtlindjeve. Bere prej pëlhure të cilësisë së lartë, e butë në prekje dhe jo e lehtë për t'u grisur. Mbulesa e shisheve të verës është dekorimi perfekt për tryezën e darkës së Vitit të Ri, festën e Krishtlindjes etj. Vijne ne 4 modele te ndryshme. Permasat: 34cm x 12cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79367

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.