Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Lule dekoruese; Lule e vecante ngjyre shampanje me shkelqim qe nevojitet per dekor; Me petale qe mund t'ja hapni dhe do ngjaje si lule e vertete; Me diameter 35 cm dhe gjatesi qe arrin 60 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79336

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Voila Home Decor
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Voila Home Decor
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.