Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kuletë shkolle mini holografike me printim dhe zinxhir Happiness for you. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët. Materiali Pëlhurë sintetike Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 18.5x3x4 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#78664

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.