Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Stoli i pemës së Krishtlindjes, zemër prej druri me kadife të kuqe dhe zemër me shkëlqim shampanje. Ngjyra Shampanjë e kuqe Materiali i produktit Dru Gjatësia x Gjerësia 7.5x7.5 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#78597

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.