Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Zbukurim i Krishtlindjeve, lule me kapëse, shampanjë me detaje shkëlqim ari. Kombinoni modele të ndryshme për një prekje joshëse të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve! Ngjyra Shampanjë Ari

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#78587

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.