Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Çantë shkollore - shpinës ushtarake me 1 hapësirë ??të madhe dhe një xhep të jashtëm me zinxhir. Ka një shpinë anatomike dhe shirita të butë. Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 30x12x44 cm. Materiali: Pëlhurë sintetike. Gjinia Djali

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#78010

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.