Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Corape dekoruese; Çorape dekoruese qe mund ta vendosni ne bredh, rreth oxhakut, apo ne orendi te ndryshme; Ngjyre blu, me pjesen e siperme me push te bardhe dhe imazhe te flokeve te bores gold; Me madhesi 27cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#77351

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Voila Home Decor
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Voila Home Decor
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.