Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Sillni atmosferen e fundvitit kete sezon festash ne dhomen tuaj te ndenjes ose ne ambjentet e punes suaj me kete peme krishtlindjesh me bore dhe boce pishe. Pema vjen me pamje kaq realiste, njesoj si nje peme ne natyre e mbuluar nga bora. Baza eshte e lehte per t’u montuar, cmontuar dhe ruajtur. Duhen vetem disa hapa per te perfunduar montimin e kesaj peme. Vjen me nje mbajtese te forte qe siguron stabilitet per t'a mbajtur kete peme te qendrueshme dhe te sigurte per perdorim afatgjate. Lartesia: 1.8m - 75cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#77172

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Peme

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.