Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Fshese “ Triangular Mop”. Me bisht 55-90 cm. Rrotullohet neper cepa per te mos lene asnje njolle apo hapesire te ndotur. Pastron shpejt tualetin, kuzhinen, hapesirat me xham etj. Ngjyre blu dhe gri. Material mikrofiber e cila mund te lahet shume thjeshte.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#66395

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.