Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ky libër është shkruar për një formim ose një kuptim sa më të thjeshtë të shumë aspekteve të sistemit imun molekular dhe qelizor, si pjesë e përpjekjeve të vazhdueshme për hartimin e teksteve universitare aktuale dhe, në të njëjën kohë, për të ruajtur stilin, që të jetë lehtësisht i kuptueshëm nga studentët.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#62546

Kategori: Libra, Libra, Shkencor & Studimor

Shtepia botuese Albas
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Shtepia botuese Albas
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.