Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Teksti mësimor i nivelit universitar, të cilin kemi nderin t`u paraqesim studentëve të historisë, është fryt i hulumtimeve disavjeçare, të kryera për një epokë të rëndësishme të historisë së përgjithshme, në njërën prej periudhave më të ndërlikuara historisë së Europës, sikurse është Mesjeta e hershme europiane, në harkun kohor midis viteve 500-1000. Gjithashtu, kompilimi i këtij teksti është edhe një përpjekje serioze për rishikimin, ripunimi i këtij teksti është edhe një përpjekje serioze për rishikimin, ripunimin dhe rifreskimin e një pjese të tekstit të mëparshëm universitar, të titulluar “Historia e Shoqërisë Evropiane në Mesjetë”, botuar në vitin 2007.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#62545

Kategori: Libra, Libra, Shkencor & Studimor

Shtepia botuese Albas
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Shtepia botuese Albas
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.