Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shtrydhese Agrumesh Ariete Modeli: 413/GR dizenjuar per te garantuar performance te shkelqyeshme, e duhura per pergatitjen e lengjeve te fresketa te agrumeve plot vitamina, ndertuar nga material metalik rezistent i cili perfundon ne krom, me 2 kone për fruta të mëdha dhe të vogla, permban edhe leven e cila e ben me te lehte shtrydhjen e frutave, Fuqia: 85 W. Ngjyre jeshile.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#56586

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

ProtonMart
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
ProtonMart
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.