Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Llambe dhe boks muzike 2 ne 1 Modeli: CL-671, ideale per argetimin tuaj, kryen funksionin e nje llambe e cila ndricon ambinetin tuaj sapo e prekni, me ngjyra dhe nivele te ndryshme ndricimi, sherben gjithashtu edhe si bok muzike per te degjuar muziken tuaj te preferuar thjesht duke e lidhur me bluetotoh me telefonin apo cdo paisje tjeter elektronike, ju lejon gjithashtu edhe kryerjen e telefonatave, Cilësi e shkëlqyeshme e zërit; tingull me cilësi të lartë, suporton karte memorie, Bateria: 800mAh.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#56563

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.