Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kufje me Bluetooth Kodi: KK-117, me nje dizanj praktik pershtatet mjaft mire me formen e veshit, e lidhni me bluetooth me telefonin tuaj apo cdo paisje tjeter elektronike per te degjuar muziken e preferuar apo pergjigjur telefonatave, Distanca e transmetimit:10 m, Frekuenca 2.4 GHz, Degjoni muzike deri ne 6 ore dhe mund te flisni deri ne 10 ore.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#53199

Kategori: Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Super Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Super Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.