Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

MODELI: 1318, Ekspres kafeje me mulli kafeje të integruar për një kafe të mirë, ashtu si në kafeteri! Ky aparat kafeje eshte i pajisur me nje mulli te integruar kafeje. Stili dhe funksionaliteti e bëjnë këtë makinë një vepër të vërtetë arti për ta admiruar dhe përdorur.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#49924

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

ProtonMart
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
ProtonMart
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.