Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Furrë Elektrike Vintage Modeli: 979 BL, Super kompakte qe pershtatet lehte ne kuzhinen tuaj, ideale për gatim dhe ngrohje të lehtë të ushqimit. E kompletuar me tigan çeliku dhe tabaka alumini, ka një kohëmatës të rregullueshëm deri në 60 minuta, kapaciteti: 18 litra, Me nivele te ndryshme temperature per ta graduar sipas deshires deri ne 230 grade, Fuqia 1380 W, Dimensionet: 47 x 40 x 24 cm. Ngjyre blu.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#49921

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Soba

ProtonMart
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
ProtonMart
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.