Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tenxhere Gatimi Grape, Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme, bere nga material alumin cilesor me 5 shtresa me veshje minerale jo ngjitese te cilat sigurojne një mënyrë natyrale të gatimit dhe pjekjes me yndyrë të ulët. Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme, Pjesa e jashtme e enës është e veshur me një shtresë minerale, për pastrim edhe më të lehtë. I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion, Doreza ergonomike per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise, Dimensione: 38,5 x 24 x 10,5 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.