Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tenxhere Gatimi Baste me bisht Kodi: VP0723, Me nje dizajn unik në pamjen e bakrit, e bërë nga alumini me cilësi të lartë. Veshje minerale për gatim natyral me pak yndyrë, Ushqimi kështu ruan të gjitha vitaminat dhe mineralet që i duhen trupit tonë për një mënyrë jetese të shëndetshme, shkallë e lartë e rezistencës dhe qëndrueshmërisë. I përshtatshëm për të gjithë sobat, përfshirë induksionin. Dimensione: 33 x 16 x 7,5 cm. Kapaciteti: 1 liter.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.