Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Grirese Ushqimesh Nutrimax Kodi: VP0614, i domosdoshëm në çdo shtëpi apo kuzhinë profesionale, Jashtezakonisht praktik, dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj: perime, fruta, ereza, arra apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte dhe pa mundim,Tehe te mprehta prej celiku inoks te cilesise se larte per coptim perfekt, Shpejtesia: 21000 rpm, ene qelqi me kapaciteti: 1200 ml, Kordoni elektrik me gjatesi: 1 m, Me 2 nivele shpejtesie per te zgjedhur, Teper e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Fuqia: 350 W. Dimensione: 26 x 19 x 11 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#43750

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.