Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender Dore Nutrimax Modeli: VP0613, Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme, Siguron perzirjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, tehe prerese prej çeliku inox,Rrotullime: 16,000 rpm, me 10 nivele shpejtesise qe mund ti zgjidhni sipas deshires dhe nje funksion turbo, Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem, Vjen me nje ene lengu me kapacitet: 800 ml, Fuqia: 500 W, Pastrohet mjaft thjeshte.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#43407

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.