Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Zjerese Vezesh Adler Modeli: AD 4459, Kodi: ZJ12422, Ideale per pergatitjen e vezeve te ziera ashtu sic deshironi: buta, të mesme ose të forta, Me kapacitet per zierjen e 7 vezeve ne te njeten kohe duke ju kursyer kohen, Me sistem fikje automatike ne momentin qe jane gati, Kapak transparent vjen se bashku me depoziten e ujit, Fuqia: 450 W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#40804

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.