Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ventilator ajri Davanti Italy Modeli: DV-0381, Me nje dizanj modern ne ngjyre te bardhe, ideal per te mbajtur te fresket ambientin tuaj ne ditet e nxehta te veres, me 3 nivele shpejtesie, Rrjedha mjaft e fortë e ajrit e krijuar nga pajisja ju lejon të freskoni hapësirën para jush, Me funksionon per tu rrotulluar, Mund ta perdorni ne cdo ambient, shtepi apo zyra, Dimensione rreth: 78 cm, Fuqia: 45 W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#39619

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ventilator

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.