Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Samsung S6 Edge Plus, Nje prodhim i vitit 2015, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE Me touch dhe madhesi ekrani 5.7 inches, Rezolucioni: 1440 x 2560 pixels pixels , Me sistem Android 5.1.1 Chip: Exynos 7420 Octa (14 nm), CPU: Octa-core , kapaciteti i memories: 4 GB RAM; Me kamera: LED flash, auto-HDR, dhe video: [email protected], Bluetooth 4.2, A2DP, LE, ; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 154.4 x 75.8 x 6.9 mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#33970

Kategori: Telefona & Aksesore, Telefona, Smartphone

Celular.al
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Celular.al
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.