Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

iPhone 6S 32 , Nje prodhim i vitit 2015 Pajisur me teknologjine GSM / CDMA / HSPA / EVDO/LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 4.7 inches, Rezolucioni: 750 x 1334 pixels, Me sistem iOS 9, Chip: Apple A9 , CPU: Dual-core 1.84 GHz Twister , kapaciteti i memories: 32 GB, 2 GB RAM; Me kamera: Dual-LED dhe video: [email protected], [email protected],[email protected], [email protected], Bluetooth 4.2, A2DP, LE ; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 138.3 x 67.1 x 7.1 mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#33957

Kategori: Telefona & Aksesore, Telefona, Smartphone

Celular.al
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Celular.al
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.