Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Samsung S7, Nje prodhim i vitit 2016 Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.1 inches, Rezolucioni:1440 x 2560 pixels , Me sistem Android 6.0, CPU: Octa-core , kapaciteti i memories: 4 GB RAM; Me kamera: Dual video call dhe video: 1440p Bluetooth 4.2, A2DP, LE, aptX; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 142.4 x 69.6 x 7.9 mm Pak i perdorur

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#33535

Kategori: Telefona & Aksesore, Telefona, Smartphone

Celular.al
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Celular.al
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.