Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tenxhere me avull Eta Modeli: 013490000 Kodi: ZJ0022, per gatime te shpejta dhe te shendetshme me nje dizanj modern. Ushqimet nuk e humbin shijen e tyre natyrale apo vitaminat dhe eshte mjaft ekonomike Kapaciteti i tre enëve të gatimit transparent është 12.25 litra ndersa Ena e gatimit të orizit ka një vëllim prej 1.5 litra E izoluar termikisht Me indikator drite qe tregon per funksionim dhe tregues edhe per nivelin e ujit Me timer 75 minuta Fuqia 1000 W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#25689

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.