Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Hekuri Sokany SK-188 me avull ka një nxitje shtesë të avullit deri në 150 g për rrudha të forta dhe të fuqishme 2400 vat, si dhe një rezervuar uji bujar 270 ml me sistem të integruar kundër gëlqeres.Sistemi kundër pikimit parandalon rrjedhjen e ujit në çdo cilësim të temperaturës për të shmangur pikimin e padëshiruar.Me dorezë kundër rrëshqitjes për përdorim të lehtë dhe komod për t'u mbajtur.Mund të avullojë rrobat horizontalisht ose vertikalisht. Madhësia e lëvizshme është ideale për përdorim shtëpiak dhe udhëtimi.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110026

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.