Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kamera survejimi me Wireless, ofron imazh të qartë edhe naten fale vizionit IR.Mbështet lidhjen AP.Me funksion gatishmërie 180 ditë.Lente me kënd të gjerë 140 gradë.Memorie maksimale deri në 128 G.Bateri 650 mAhTemperatura e funksionimit -10? ~ + 60? Lagështia e punës 10% ~ 90%

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#109587

Kategori: Elektronika, It, KAMERA SURVEJIMI

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.