Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drita zbukuruese Led 400 llamba, per t'i bere me festive ambientet tuaja gjate periudhes se festave.Mund te zbukuroni bredhin, shtepine, dritaret, oborrin apo ambientet e zyrave tuaja me keto drita te mrekullueshme me 400 llamba te shpeshta me poc te vogel ne ngjyre: mix, te kuqe, gold dhe te bardhe.Me RL te shpejte ose fikse me shume shpejtesi.Gjatesia: 6M

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#96335

Kategori: Produkte Sezonale, Artikuj Zyre, Drita

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.