Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Stol metalik natural wood, kaq i bukur dhe i vecante, Perfekt per te arreduar ambientet tuaja te brendshme duke i dhene nje pamje moderne. Permasat: 30 x 47 cm 1160146

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.