Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Batanije super dopio, kaq moderne e te kombinueshme me cdo ambient, Perfekte per ditet e ftohta te dimrit pasi ju falin butesi dhe ngrohtesi.Permasat: 200 x 230 cm Te disponueshme ngjyrat si ne foto.Zgjidhni modelin tuaj te preferuar!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95439

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Batania

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.